P2 - 3,9mm 19 vel
Papiervernietiger DAHLE 210air CleanTec Stroken 3,9mm 19 vel P-2/P2
Artikelnummer: 41404-04804 OverzichtPapiervernietiger voor het hele team voor professioneel gebruik
- Zorgt voor een beter ruimteklimaat ondanks de krachtige werking van de papiervernietiger. Door zijn unieke filtersysteem DAHLE CleanTEC® wordt de fijnstofbelasting door de papiervernietiger bewezen gereduceerd.
- Milieuvriendelijke en veilige vernietiging door afzonderlijke cd-gleuf en opvangbak
- Ver opengaande deuren voor eenvoudig legen van de opvangbak
- Intuïtief, verlicht comfort-bedieningspaneel met akoestische signalen
- Met automatische uitschakeling na 30 minuten niet in gebruik
- Elektronische start-stop-functie door geïntegreerde fotocel
- Automatisch omkeermechanisme om teveel ingevoerd papier vrij te geven
- Handige voorloop- en terugloopfunctie voor handmatige bediening
- Automatische veiligheidsuitschakeling bij volle opvangbak of bij geopende deur
- Optische niveau-indicatie.
- Hoogwaardige massief stalen snijwalsen van speciaal staal voor een gegarandeerd lange levensduur
- Uittrekbare opvangbak
- Krachtige motor voor hoge prestaties en lagere looptijd
- Extreem stil tijdens werking
- Handige zwenkwielen met 5 cm ruimte vanaf de vloer voor meer mobiliteit en twee vastzetremmen
- Gemakkelijk bereikbare hoofdschakelaar aan de achterkant van het apparaat
- Praktische geaarde stekker kan van de papiervernietiger worden losgekoppeld
- EAN: 4007885248486
| Afmetingen h x b x d (mm) | 944 x 545 x 435 |
|---|---|
| Invoerbreedte (in mm) | 260 |
| Bladuitvoer (80 g/m2)* | 19 vel |
| Deeltjesgrootte (in mm) | 3,9 mm |
| Veiligheidsniveaus | P-2/O-2/T-2/E-2 |
| Looptijd | 10min |
| CDs/DVDs | ja |
| Kaarten | ja |
| Paperclips | ja |
| Opvangvolume (in l) | 100 l |
| Geluidsniveau onbelast (dB(A)) | 51 dB(A) |
| Apparaatvermogen | 650 W |
| Snelheid (m/min) | 4.4 |
| Snijtype | Strokengrootte |
| Papierinvoer | handmatig |
| Fijnstoffilters | met filtersysteem DAHLE CleanTEC® |
| Hoeveelheidseenheid | ST |
| Merk | Dahle |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 4007885248486 |
| Lengte | 43,5 cm |
| Breedte | 54,5 cm |
| Hoogte | 94,4 cm |