P4 - 4x12mm
Papiervernietiger DAHLE ShredMATIC® 300- 14/300 vel CC 4x15mm CC P-4/P4
Artikelnummer: 35314-15092 OverzichtIntelligente autofeed-papiervernietiger met automatische papiertoevoer voor gebruik bij het bureau
- MHP®-snijwalsen (Matrix-High-Performance): Hoogwaardige composiet stalen walsen voor een gegarandeerd lange levensduur
- Gepatenteerd productieproces spaart hulpbronnen door aanzienlijke besparingen op grondstoffen in vergelijking met de productie van conventionele snijwalsen
- Olie- en onderhoudsvrije werking.
- Meer vermogen en comfort dankzij MHP-snijwalsen
- Met automatische uitschakeling na 10 minuten niet in gebruik
- Geïntegreerde fotocel voor automatische start-stop voor de snelle beschikbaarheid en veilig gebruik
- Automatisch omkeermechanisme om teveel ingevoerd papier vrij te geven
- Handige voorloop- en terugloopfunctie voor handmatige bediening
- Automatische veiligheidsuitschakeling bij volle of geopende opvangbak
- Optische niveau-indicatie dankzij kijkvenster
- Autofeed-functie vernietigt tot 300 vellen (80 g/m²) in één lading, met afsluitbare papierinvoer
- Optische overbelastingsindicator
- Handmatige papierintrek 12-14 vel (80 g/m²)
- Oververhittingsbeveiliging met optische indicator
- Uittrekbare opvangbak
- Krachtige motor voor hoge prestaties en lagere looptijd
- Handige zwenkwielen voor meer mobiliteit
- EAN: 4009729069202
| Invoerbreedte (in mm) | 220 |
|---|---|
| Bladuitvoer (80 g/m2)* | 14 – 300 vel |
| Aantal vellen handmatige bediening (80 g/qm) | 12-14 vel |
| Aantal vellen stapelverwerking (80 g/qm) | Tot 300 vellen |
| Deeltjesgrootte (in mm) | 4 x 15 mm |
| Veiligheidsniveaus | P-4/F-1/O-3/T-4/E-3 |
| Looptijd | 480min |
| Looptijd autofeed | 480min |
| CDs/DVDs | ja |
| Kaarten | ja |
| Paperclips | ja |
| Opvangvolume (in l) | 40 l |
| Geluidsniveau onbelast (dB(A)) | 60 dB(A) |
| Apparaatvermogen | 650 W |
| Stroomnetaansluiting | 230 V |
| Snelheid (m/min) | 2.5 |
| Snijtype | Snippergrootte |
| Papierinvoer | automatisch |
| Snijdsel | Cd's/dvd's Kaarten Papier |
| Eigenschappen | Energiebesparende modus Olievrije werking |
| Hoeveelheidseenheid | ST |
| Merk | Dahle |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 4009729069202 |
| Lengte | 35,1 cm |
| Breedte | 42,5 cm |
| Hoogte | 69,6 cm |